فرماندار شهرستان قوچان
علیرضا قامتی

    .     .     .
۱۳۹۶/۰۷/۱۰

فرماندار قوچان:

هدف پارلمان زنان استفاده از تفکر، توان و ظرفیت بانوان در عرصه های مدیریتی است

فرماندار قوچان گفت: هدف از تشکیل چنین پارلمان مشورتی استفاده از تفکر جمع کثیری و نیز بهره مندی از ظرفیت و توان بانوان در عرصه های مدیریتی است.

فرماندار قوچان گفت: هدف از تشکیل چنین پارلمان مشورتی استفاده از تفکر جمع کثیری و نیز بهره مندی از ظرفیت و توان بانوان در عرصه های مدیریتی است.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری قوچان، عفت موسوی نژاد مشاور فرماندار در امور زنان و خانواده به همراه آرزو حیدریان رئیس پارلمان مشورتی زنان قوچان و همراهی اعضای هیات رئیسه این پارلمان با حضور در دفتر فرماندار با علیرضا قامتی فرماندار و سید مسعود یاوری معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری دیدار و گزارشی از برنامه های قابل اجرای این پارلمان را ارایه کردند.  
 
فرماندار قوچان در این جلسه به طرح ایجاد پارلمان مشورتی زنان در سطح استان و شهرستان ها خراسان رضوی اشاره و گفت: هدف از تشکیل چنین پارلمان مشورتی استفاده از تفکر جمع کثیری و نیز بهره مندی از ظرفیت و توان بانوان در عرصه های مدیریتی است.
وی به وجود مشکلات اجتماعی و فرهنگی در سطح خانواده ها و جامعه اشاره و ادامه داد: باید از تمام ظرفیت های اصلی خود در جامعه برای رفع مشکلات اجتماعی و خانوادگی استفاده کنیم تا شاهد جامعه ای آرام و آری از هرگونه معضلات اجتماعی و فرهنگی باشیم.
علیرضا قامتی ادامه داد: باید امنیت جامعه از نهاد کوچکی همچون خانواده آغاز و به جامعه تزریق شود متاسفانه امروز بیشترین توان خانواده ها صرف حل مشکلات و معضلات اجتماعی می شود و دلیل اصلی این معضل نیز کم توجهی به جایگاه خانواده در جامعه است.
وی تشکیل پارلمان مشورتی زنان و ایجاد تصمیم سازی در این پارلمان را کاری مناسب خواند و تصریح کرد: شما باید با هم فکری و تصمیم سازی هایی درست و تاثیر گذار جامعه را با خود همراه کنید و پس از کارشناسی و بررسی دقیق این تصمیمات را به آئین نامه و در نهایت به قانون تبدیل کنید
فرماندار قوچان به وجود 13 کارگروه و 5 کمیسیون زیر مجموعه پارلمان زنان شهرستان اشاره و خاطر نشان کرد: برای این پارلمان باید دبیرخانه ای دائمی ایجاد شود و به صورت منظم و در چهارچوب برنامه های ابلاغی تشکیل جلسه داده و پس از بررسی موضوعات در کمیسیون های ذیربط پیشنهادات و تصمیمات به دفتر امور زنان و خانواده جهت استفاده در حوزه های مختلف شهرستان منعکس شود.
وی با بیان این مطلب که بانوان جامعه ما دارای توانمندی ها و پشتکار بسیار خوبی هستند افزود: ما در سطح شهرستان آمادگی داریم اگر پارلمان زنان با جمع بندی و هم فکری از میان بانوان قوچانی، چند نفر بانوای دارای اولویت مدیریتی را به مجموعه فرمانداری معرفی کنند، از این بانوان برای مدیریت دستگاههای اجرایی در سطح شهرستان استفاده کنیم.

 


منبع : مهدی رحمانی مطلق/ روابط عمومی فرمانداری قوچان
تعداد بازدیدها : ۵۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
آماربازدیدکنندگان