فرماندار شهرستان قوچان
   هـادی رجـایی نیـا

    .     .     .
۱۳۹۶/۱۲/۱۰

فرماندار قوچان:

تمام درختان شهرقوچان بایدشناسنامه دار شوند

فرماندار قوچان گفت: شهرداری قوچان باید شناسنامه دار کردن درختان سطح شهر را به جهت حفظ منابع طبیعی در دستور کار خود قرار دهد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قوچان، با حضور علیرضا قامتی فرماندار شهرستان، احسان کریمی معاونت برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی جلسه ستاد برگزاری هفته منابع طبیعی و آبخیزداری با موضوع هماهنگی و برنامه ریزی جهت برنامه های شهرستان در مورخ ۱۵ الی ۲۱ اسفند در محل فرمانداری برگزار شد

فرماندار قوچان با بیان این مطلب که تمام دستگاههای اجرایی باید در هفته منابع طبیعی برنامه و حضوری پررنگ داشته باشند اظهار داشت: در سالهای گذشته شاهد کاشت تعداد زیادی نهال در سطح شهرستان توسط شهرداری، منابع طبیعی و دیگر دستگاهها در این ایام بودیم که متاسفانه به دلیل عدم داشتن برنامه ای مدون برای نگهداری و نیز نداشتن پلاکی مشخص خشک شده و از بین رفته اند.
وی با تاکید بر شناسنامه دار کردن درختان سطح شهر به جهت حفظ منابع طبیعی توسط شهرداری تصریح کرد: باید نهال و درختانی که امسال نیز در روز منابع طبیعی توسط دستگاههای متولی کاشته می شود حتما پلاک کوبی شده و از شناسنامه ای معتبر برخوردار شوند.
علیرضا قامتی با اشاره به این مطلب که در طول ادوار گذشته ما انسانها صدمات و لطمات بسیار زیادی به منابع طبیعی زده ایم خاطر نشان کرد: باید به داشته های طبیعی کشورمان توجه بیشتری داشته باشیم و برای حفظ و حراست از این نعمت خدادادی تمام تلاش خود را انجام دهیم .
وی با بیان اینکه منابع طبیعی سرمایه ای ملی است و باید برای آیندگان به یادگار باقی بماند اظهار داشت: امسال در اولین گام و برنامه شهرستان در هفته منابع طبیعی ایستگاه زائر در محل روستای آلماجق را برای کاشت نهال برنامه ریزی کرده ایم تا فضایی مناسب برای مسافرین و زائرین آقا علی بن موسی الرضا(ع) ایجاد کرده باشیم.

 


منبع : مهدی رحمانی مطلق/ روابط عمومی فرمانداری قوچان
تعداد بازدیدها : ۶۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
آماربازدیدکنندگان