فرماندار شهرستان قوچان
   هـادی رجـایی نیـا

    .     .     .
۱۳۹۶/۱۲/۱۴

با حضور فرماندار قوچان :

یکصد و شصت و چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش قوچان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قوچان، با حضور حجه الاسلام دستجردی امام جمعه قوچان، علیرضا قامتی فرماندار شهرستان و با حضور اعضاء یکصد و شصت و چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش قوچان با موضوع:
🔹 پیگیری تاسیس هنرستان کشاورزی در شهرستان🔹 راه اندازی آزمایشگاه وکارگاه کاروفناوری سیار🔹 برنامه ریزی در راستای اجرای طرح سفیر رحمت و مهربانی به منظور حمایت از دانش آموزان نیازمند در آستانه فرارسیدن سال جدید با مشارکت ادارات و نهادهای شهرستان🔹 پیگیری مصوبه یکصد و پنجاه و هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش در خصوص اختصاص فضا به کانون بازنشستگان آموزش و پرورش در محل این اداره برگزار شد.

علیرضا قامتی رئیس شورای آموزش‌وپرورش قوچان هم بابیان اینکه برخی اقلام در حال توزیع در سطح مدارس این شهرستان است، تصریح کرد: توزیع هرگونه اقلامی در سطح مدارس بدون مجوز آموزش‌وپرورش تخلف بوده و مدیران مدارس بدون هماهنگی اجازه ندارند این اقدامات را انجام بدهند.

 

در این جلسه موضوع پیگیری راه‌اندازی دانشگاه فرهنگیان و انجام مکاتبات آن موردبررسی قرار گرفت که مقررشده است مسؤولین ارشد شهرستانی دیداری با رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور در این زمینه صورت بگیرد.
همچنین در این جلسه مقرر شد پس از ساخت فروشگاه مصرف فرهنگیان در خیابان باهنر و انتقال فروشگاه فعلی به محل جدید، مکان قبلی در اختیار کانون بازنشستگان آموزش‌وپرورش قوچان به‌صورت استیجاری قرار بگیرد.
در ادامه جلسه توضیحاتی درباره ایجاد هنرستان کشاورزی و هنرستان هوانوردی داده شد که فرماندار شهرستان خواستار ارائه طرحی جامع و مصوب از تأسیس این دو هنرستان در نخستین جلسه سال 97 در صحن این شورا ارائه شود.
و در پایان موضوع راه‌اندازی آزمایشگاه و کارگاه کار و فناوری سیار برای مدارس روستایی و برنامه‌ریزی در راستای اجرای طرح سفیر رحمت و مهربان به‌منظور حمایت از دانش‌آموزان نیازمند مطرح شد که مورد تصویب قرار گرفت.


منبع : مهدی رحمانی مطلق/ روابط عمومی فرمانداری قوچان
تعداد بازدیدها : ۹۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
آماربازدیدکنندگان