فرماندار شهرستان قوچان
   هـادی رجـایی نیـا

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۳/۱۹

فرماندار قوچان:

رمز پیروزی جهان اسلام اتحاد و همدلی است

فرماندار قوچان گفت: رمز پیروزی جهان اسلام در برابر زورگویی آمریکا و اشغالگری رژیم صهیونیستی، اتحاد و همدلی مسلمانان است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قوچان، با حضور حجه الاسلام دستجردی امام جمعه قوچان، علیرضا قامتی فرماندار شهرستان، اعضای شورای تامین، فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیران دستگاههای اجرایی و جمع کثیری از شهروندان همیشه در صحنه شهرستان قوچان راهپیمایی روز جهانی قدس در حمایت از آرمانهای قدس شریف از محل میدان امام خمینی(ره) تا مصلا قبا انجام و پس از قرائت قطعنامه پایانی ، شهروندان قوچانی آخرین نمازجمعه ماه مبارک رمضان را به امامت امام جمعه قوچان در محل مصلا برگزار کردند

علیرضا قامتی در حاشیه این راهپیمایی در قوچان گفت: هدف از این راهپیمایی اعلام انزجار مسلمانان از تجاوزات رژیم اشغالگر قدس و دفاع از مردم فلسطین است.
وی با بیان اینکه آمریکا در پی موجه نشان دادن چهره رژیم صهیونیستی است افزود: مسلمانان باید در برابر نیرنگ های آمریکا هوشیاری لازم را داشته و با اتحاد در برابر آمریکا و همدستانش بایستند.
وی اظهار کرد: اقدامات اشغالگران در قدس و حمایت آمریکا از آنان مسلمانان را متحدتر کرده تا دست در دست هم این رژیم غاصب را از قدس و منطقه ریشه کن کنند.
در این راهپیمایی که از میدان امام خمینی (ره) تا مصلای قبا برگزار شد، مردم قوچان بار دیگر انزجار خود را از اقدامات رژیم صهیونیستی اعلام داشته و از مردم فلسطین حمایت کردند.


منبع : مهدی رحمانی مطلق/ روابط عمومی فرمانداری قوچان
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
آماربازدیدکنندگان