فرماندار شهرستان قوچان
   هـادی رجـایی نیـا

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۸/۱۵

فرماندار قوچان:

تحصیل ۵۲ دانشجو در دانشگاه فرهنگیان قوچان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قوچان، با حضور هادی رجایی نیا فرماندار شهرستان، خدابنده مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی دانشگاه فرهنگیان قوچان افتتاح شد

فرماندار قوچان در این مراسم گفت: درگذشته این شهرستان به‌عنوان قطب در مرکز تربیت‌ معلم مطرح بود و مرکز تربیت‌ معلم قوچان مناطق شمال خراسان را پوشش می‌داد ، به همین دلیل خلل دانشگاه فرهنگیان در قوچان احساس و پیگیری‌های لازم هم در سطح استان و هم در سطح کشور انجام شد.
هادی رجایی نیا افزود: اقدامات اجرایی این دانشگاه از دی‌ ماه ۹۶ آغاز شد و بازدیدهای میدانی متعدد از سطح ملی و استانی انجام و مکان فعلی پیشنهاد و انتخاب گردید.
وی بابیان اینکه در حال حاضر ۵۲ دانشجو در ۲ رشته تحصیل خود را در این دانشگاه آغاز کرده‌اند اظهار داشت: این تعداد تا ۵۰۰ دانشجو قابل افزایش است و تاکنون بالغ‌ بر ۱۰ میلیارد ریال برای این واحد هزینه شده و برای تکمیل آن نیز هفت میلیارد ریال دیگر مورد نیاز است.
وی قوچان را یکی از قطب‌های دانشگاهی منطقه دانست و گفت: این شهرستان دارای حدود ۱۱ هزار دانشجو است و دانشگاه فرهنگیان به‌عنوان یازدهمین دانشگاه قوچان شروع به  فعالیت کرده است.


منبع : مهدی رحمانی مطلق/ روابط عمومی فرمانداری قوچان
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
آماربازدیدکنندگان