فرماندار شهرستان قوچان
امین رضا مرآتی
فرماندار شهرستان قوچان

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۱/۰۵

فرماندار قوچان:

۱۶۲ داوطلب برای شوراهای شهر حوزه انتخابیه قوچان ثبت‌نام کردند

فرماندار قوچان گفت: ۱۶۲ داوطلب برای عضویت در ششمین دوره شورای اسلامی شهرهای قوچان، باجگیران و شهرکهنه شهرستان قوچان ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قوچان، امین رضا مرآتی در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد نسبت به دوره گذشته که ۱۳۹ نفر بود افزایش داشته و ۱۲۴ نفر برای شورای شهر قوچان، ۱۱ نفر برای شورای شهر باجگیران و ۲۷ نفر برای شورای شهر جدید شهرکهنه ثبت‌نام کرده‌اند.
🔹وی با بیان اینکه ۹۰ درصد ثبت نام شوندگان مرد و ۱۰ درصد زن هستند ادامه داد: ۱۴۶ مرد و ۱۶ زن برای عضویت در شوراهای شهر قوچان ثبت نام کرده‌اند که تعداد بانوان نسبت به دور قبل بیشتر شده است.
🔹رییس ستاد انتخابات شهرستان قوچان گفت: میانگین سنی داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی این سه شهر بین ۳۰ تا ۴۵ سال است که نسبت به دوره قبل کاهش یافته است.
🔹وی افزود: از مجموع ثبت نام شوندگان سه نفر مدرک حوزوی، پنج نفر مدرک دکتری، ۶۰ نفر مدرک فوق‌ لیسانس، ۸۰ نفر مدرک لیسانس، ۱۱ نفر مدرک فوق ‌دیپلم و سه نفر مدرک دیپلم دارند.
🔹مرآتی با بیان اینکه دارندگان شغل آزاد، کارمندان دولت، فرهنگیان و بازنشستگان به تربیت بیشترین حضور را در ثبت‌نام این دوره از انتخابات داشته‌اند ادامه داد: ۱۱ درصد از داوطلبان دارای سابقه حضور در دوره‌های گذشته شوراهای اسلامی شهر هستند.
🔹وی گفت: ۱۳۱ نفر از داوطلبان به صورت حضوری و مابقی به ‌صورت غیرحضوری و از طریق سامانه انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند.


منبع : مهدی رحمانی مطلق/ روابط عمومی فرمانداری قوچان
تعداد بازدیدها : ۴۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
آماربازدیدکنندگان