فرماندار شهرستان قوچان
امین رضا مرآتی
فرماندار شهرستان قوچان

    .     .     .
۱۳۹۹/۱۲/۲۶

فرماندار قوچان :

سهم اعضای هیات اجرایی و مجریان برگزاری انتخابات در آراء فقط یک رای است

فرماندار قوچان گفت: اعضای هیات اجرایی باید بر احساسات خود غلبه داشته باشند و حق مداخله واظهار نظر در مورد کاندیداها را ندارند

امین رضا مرآتی رئیس ستاد انتخابات شهرستان قوچان در جلسه انتخاب اعضای هیات اجرایی شهرستان با بیان این مطلب که شما معتمدین سرمایه بزرگی برای قوچان هستید گفت: اینکه افتخار پیدا کردید به عنوان معتمدین مردم قوچان انتخاب شوید بسیار ارزشمند است و باید از این سرمایه بزرگ مراقبت کنید تا اعتماد مردم آسیب نبیند.
🔹وی با اشاره به این مطلب که نباید اجازه داد تا حقی از شخصی ضایع شود خاطر نشان کرد: اصل بر بی طرفی است ، سهم مجریان انتخابات در آراء فقط یک رای است و آنهم باید بصورت مخفی انجام شود.
🔹امین رضا مرآتی با تاکید بر اینکه هیچ یک از اعضای هیات اجرایی حق مداخله در رقابتها و اظهار نظر در مورد کاندیداها را در این خصوص ندارند تصریح کرد: این مردم عزیز هستند که نتیجه را مشخص می کنند، اگر نمی توانیم بر احساسات خود غلبه داشته باشیم، اگر نمی توانیم امانت دار خوبی باشیم، مسئولیت قبول نکنیم.  
وی خاطر نشان کرد: حضور حداکثری مردم و مشارکت بالای مردم یکی از اهرم های قدرت در  نظام ما محسوب می شود که در انتخابات تجلی پیدا می کند.
🔹فرماندار شهرستان قوچان ادامه داد: اصل انتخابات متعلق به نظام و مردم است که باید شأن آن حفظ شود، حفظ شأن و منزلت آن نیز وابسته به برگزاری انتخاباتی ضابطه مند ، دقیق و سالم با مشارکت حداکثری است، ما نیز به عنوان مجریان انتخابات اجازه ایجاد هرگونه شبهه ی تخلف را هم نخواهیم داد.


 


منبع : مهدی رحمانی مطلق/ روابط عمومی فرمانداری قوچان
تعداد بازدیدها : ۲۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
آماربازدیدکنندگان