فرماندار شهرستان قوچان
   هـادی رجـایی نیـا

    .     .     .
۱۳۹۶/۰۸/۲۲

استاندار خراسان رضوی خبر داد؛

کسب رتبه برتر شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان در ۶ ماهه نخست سال جاری

استاندار خراسان رضوی از کسب رتبه برتر شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان در ۶ ماهه نخست سال جاری خبر داد.

استاندار خراسان رضوی از کسب رتبه برتر شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان در 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان با اشاره به برگزاری شصت و هشتمین نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی در وزارت کشور با هدف پیگیری موضوعات بهبود فضای تولید و سرمایه گذاری، افزود: از مصوبات مهم این جلسه پیگیری منظم جلسات و مصوبات در سطح استان ها و در چارچوب شرح وظایف این شوراها بود.
وی با بیان این نکته که از دیگر موارد مهم مورد توجه در جلسه مذکور ضرورت پاسخگویی دستگاه ها در قبال تصمیمات مصوب با حضور و ریاست استانداران و ضرورت شناسایی عوامل و موانع ملی مخل تولید و سرمایه گذاری و انعکاس موضوع به شورای گفت و گوی ملی و وزارت کشور جهت پیگیری و رفع آن بوده است.
استاندار خراسان رضوی در ادامه گفت: خوشبختانه در 6 ماهه نخست سال جاری، جلسات شورای گفتگوی استان با دارا بودن 44 مصوبه که 11 مورد آن در حوزه اصلاح، حذف یا وضع مقررات ، 15 مصوبه در مبحث مهم بهبود فضای کسب و کار، یک مورد با هدف ارتقاء فرهنگ اقتصادی، اخلاق کسب و کار و مهارت های شغلی و کارآفرینی و مابقی مطالبات موردی بخش خصوصی توانسته است در میان 31 استان کشور به همراه اصفهان و کرمان، از جمله استان های برتر به لحاظ عملکرد مطلوب باشد.
رشیدیان تأکید کرد شاخص ها و متغییرهای مهمی در انتخاب سه استان برتر نقش داشته است که از جمله آنها می توان به نظم در برگزاری جلسات، در چارچوب شرح وظایف بودن مصوبات شورا و مصوبات اقدام شده را نام برد  که خوشبختانه خراسان رضوی در معیارهای ذکر شده نتایج مطلوبی را کسب کرده است.
وی با بیان این مهم که تداوم این روند مثبت و سازنده از مطالبات استان و بخش خصوصی است، تاکید کرد: همگی می بایست تلاش کنیم تا از طریق همکاری و مشارکت دبیرخانه و تمامی اعضای شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی مورد توجه جدی قرار گیرد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۷۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
آماربازدیدکنندگان