فرماندار شهرستان قوچان
   هـادی رجـایی نیـا

    .     .     .
۱۳۹۶/۰۸/۲۲

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی:

تمهیدات امنیتی و انتظامی برای حضور ۴ میلیون زائر رضوی اندیشیده شده است

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی و مدیران کل دفاتر و ادارات کل زیر مجموعه معاونت، جلسه شورای مدیران برگزار شد.

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی و مدیران کل دفاتر و ادارات کل زیر مجموعه معاونت، جلسه شورای مدیران برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سید جواد حسینی در این جلسه با اشاره به ایام آخر صفر اظهار داشت: نزدیک به 4 میلیون زائر در ایام شهادت  امام رضا (ع) وارد مشهد خواهند شد و تمام  تمهیدات امنیتی و انتظامی برای حضور 4 میلیون زائر رضوی اندیشیده شده است.
وی افزود: بیش از 300هزار نفر از این افراد زوار پیاده هستند و تاکنون 513 کاروان پیاده جهت ورود به مشهد ثبت نام کرده اند.
معاون استاندار با بیان اینکه  تاکنون 60 هزار منزل در مشهد برای اسکان زائرین اعلام آمادگی کرده اند، اظهار داشت: زائرین پیاده از 6 معبر وارد مشهد می شوند و تاکنون 267 ایستگاه بین راهی برای پذیرایی از این زوار راه اندازی شده است.
حسینی از اجتماع 50 هزار نفری دانش آموزان  مشهدی در روز شهادت امام رضا (ع) خبر داد و اظهار داشت: 400 مدرسه برای اسکان زائرین آماده شده است  که در 39 مدرسه ، توسط دانش آموزان و دبیران همان مدارس به زائرین خدمات داده می شود.
وی با اشاره به زائرین اربعین نیز گفت: نزدیک به 185 هزار زائر از استان خراسان رضوی در ایام اربعین در پیاده روی کربلا شرکت کردند که 20 هزار نفر این افراد اتباع خارجی مقیم در استان بودند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی افزود: تا روز گذشته  نیز حدود 20 هزار زائر از کشور افغانستان وارد کشور شده اند.
حسینی در ادامه جلسه با اشاره به هفته فرهنگی شهرستان های استان گفت: هفته فرهنگی شهرستان ها ایجاد کننده جریان فرهنگی است و از اول دیماه اجرایی خواد شد.
وی خواهان ارتباط موثرتر با کنشگران سیاسی استان شد و افزود:مدل ارتباطی جهت ارتباط موثرتر با کنشگران سیاسی استان باید تعریف و اجرایی شود.
معاون استاندار بکارگیری جوانان و بانوان را سیاست اصلی دولت دانست و اظهار داشت: شناسایی نیروهای توانمند در حوزه فرمانداری ها و بخشداری های استان با تاکید بر استفاده از بانوان و جوانان باید در دستور کار قرار گیرد.
حسینی در پایان گفت: نظام جامع برنامه ریزی در استان در حال اجراست و باید این نظام برنامه ریزی به سمت فرمانداری ها و بخشداری ها نیز هدایت شود.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۹۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
آماربازدیدکنندگان