سرپرست فرمانداری قوچان
   عباس رضازاده مقدم

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۸/۱۵

فرماندار قوچان:

تحصیل ۵۲ دانشجو در دانشگاه فرهنگیان قوچان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قوچان، با حضور هادی رجایی نیا فرماندار شهرستان، خدابنده مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی دانشگاه فرهنگیان قوچان افتتاح شد

فرماندار قوچان در این مراسم گفت: درگذشته این شهرستان به‌عنوان قطب در مرکز تربیت‌ معلم مطرح بود و مرکز تربیت‌ معلم قوچان مناطق شمال خراسان را پوشش می‌داد ، به همین دلیل خلل دانشگاه فرهنگیان در قوچان احساس و پیگیری‌های لازم هم در سطح استان و هم در سطح کشور انجام شد.
هادی رجایی نیا افزود: اقدامات اجرایی این دانشگاه از دی‌ ماه ۹۶ آغاز شد و بازدیدهای میدانی متعدد از سطح ملی و استانی انجام و مکان فعلی پیشنهاد و انتخاب گردید.
وی بابیان اینکه در حال حاضر ۵۲ دانشجو در ۲ رشته تحصیل خود را در این دانشگاه آغاز کرده‌اند اظهار داشت: این تعداد تا ۵۰۰ دانشجو قابل افزایش است و تاکنون بالغ‌ بر ۱۰ میلیارد ریال برای این واحد هزینه شده و برای تکمیل آن نیز هفت میلیارد ریال دیگر مورد نیاز است.
وی قوچان را یکی از قطب‌های دانشگاهی منطقه دانست و گفت: این شهرستان دارای حدود ۱۱ هزار دانشجو است و دانشگاه فرهنگیان به‌عنوان یازدهمین دانشگاه قوچان شروع به  فعالیت کرده است.


منبع : مهدی رحمانی مطلق/ روابط عمومی فرمانداری قوچان
تعداد بازدیدها : ۴۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

بازدید امروز ۳۳۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۷۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۸۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۵۶۴۵۰ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۷ نفر
آماربازدیدکنندگان