سرپرست فرمانداری قوچان
   عباس رضازاده مقدم

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۸/۲۹

با حضور استاندار خراسان رضوی؛

۹ تفاهم نامه معین اقتصاد مقاومتی در ۸ شهرستان استان به امضا رسید

در راستای اجرای مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در خراسان رضوی، تفاهم نامه ۹ معین اقتصاد مقاومتی در ۸ شهرستان استان به امضا رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، در ادامه اجرای مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در خراسان رضوی در یکصد و شصت و یکمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی که با حضور استاندار خراسان رضوی در محل دفتر استاندار برگزار شد 9 تفاهم نامه معین اقتصاد مقاومتی در 8 شهرستان استان به امضا رسید.
بر اساس این تفاهم نامه‌ها، رییس مرکز مشاوره کارآفرینی کارآفرینان جوان، به عنوان معین اقتصاد مقاومتی  8 روستا در شهرستان‌های مشهد و چناران، رییس مجمع مشورتی زنان گناباد به عنوان معین اقتصاد مقاومتی 9 روستا در شهرستان گناباد، مدیرعامل شرکت تعاونی نیاز خراسان، به عنوان معین اقتصاد مقاومتی دو روستا در شهرستان‌های بینالود و گناباد. دبیر انجمن جوانان نصرت و کارآفرین، به عنوان معین اقتصاد مقاومتی 10 روستا و سه شهرک در شهرستان مشهد، دبیر سمن کانون کارآفرینی و اشتغال خانوار«خورشید باران» به عنوان معین اقتصاد مقاومتی 16 روستا در شهرستان رشتخوار، عضو هیات امنای بنیاد بین‌الملل امداد جهان، به عنوان معین اقتصاد مقاومتی یک روستا در شهرستان کاشمر، مدیرعامل شرکت تعاونی حمل و نقل و اتحادیه تعاونی‌های تجدیدپذیر، به عنوان معین اقتصاد مقاومتی پنج روستا در شهرستان‌های فریمان، مشهد و تربت‌جام، مدیرکل و رئیس هیات مدیره «شرکت بین‌المللی مهندسی و توسعه امید نور» به عنوان معین اقتصاد مقاومتی 20 روستا در شهرستان رشتخوار و مدیرعامل شرکت «صنایع دستی هنرآوران طوس» به عنوان معین اقتصاد مقاومتی سه روستا در شهرستان‌های مشهد، چناران و بینالود تعیین شدند.
بر اساس این تفاهم نامه‌ها در راستای مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی 9 بانو مسئولیت توسعه و آموزش 78 روستا را در هشت شهرستان بر عهده می‌گیرند. در ابتدای کار، این بانوان بر روی جلب مشارکت مردم روستا و آموزش و اعتماد سازی متمرکز می‌شوند.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۳۱۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

بازدید امروز ۴۰۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۷۹ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۸۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۵۶۵۲۲ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۷ نفر
آماربازدیدکنندگان