سرپرست فرمانداری قوچان
   عباس رضازاده مقدم

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۸/۲۹

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی:

مردم به شایعات و جریا‌ن‌سازی سرویس های اطلاعاتی صهیونیست، آمریکا و غرب توجه نکنند/برقراری گشت‌های نظارتی در استان برای جلوگیری از افزایش قیمت کالا

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه مردم نباید توجهی به شایعات و جریا‌ن‌سازی سرویس های اطلاعاتی صهیونیست، آمریکا و غرب نمایند، گفت: در حوزه تنظیم بازار برای جلوگیری از گرانی کالا اقداماتی نظیرگشت‌های نظارتی در استان انجام شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری در جلسه شورای اداری استان که در محل سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اخیرا فرمودند که ناامنی بزرگترین مصیبت برای هر کشوری است، لذا تمام کسانی که در حوزه امنیت فعالیت می‌کنند تمام تلاششان این است تا امنیت پایدار در استان برقرار باشد.
وی با اشاره به اینکه با عنایت امام رضا(ع) و حمایت‌های بی دریغ مردم فهیم استان امنیت در استان برقرار است، افزود: تامین نظم و امنیت مردم به عنوان اولویت اول در تمهیدات اندیشیده شده قبل از اجرای طرح سهیمه بندی بنزین مدنظر قرار گرفته بود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: در قالب سیاست شورای تامین استان، برخورد با مردم معترض به شکل مسالمت آمیز، اقناعی و توجیهی و برخورد با اشرار و اغتشاش گران به شکل قاطع، بازدارنده و قهرآمیز پیش بینی صورت گرفته و خواهد گرفت.
جعفری ضمن تقدیر از اصحاب رسانه استان خاطرنشان کرد: طرح سهمیه بندی بنزین یک تصمیم ملی و مصوبه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا بود که مقام معظم رهبری هم آن را تایید کردند، هدف اصلی این طرح حمایت معیشتی از مردم به ویژه قشر محروم است، نکاتی همچون کنترل مصرف سوخت، کاهش آلودگی هوا و جلوگیری از قاچاق سوخت از اهداف دیگر این طرح به شمار می‌رود.
وی با اشاره به سواستفاده‌های دشمن از طرح سهمیه‌بندی بنزین، تصریح کرد: معاندین بسیار امید داشتند که با اجرای این طرح ضربه اساسی به نظام بزنند و اقدام به براندازی کنند که تا امروز خوشبختانه ناموفق بوده اند و ان‌ شاالله ناکام خواهند شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه مشکل خاصی در حوزه امنیتی استان نداشته‌ایم، افزود: برای آگاه‌سازی مردم اقدامات گوناگونی حول محور قرارگاه مدیریت سوخت استان صورت گرفت، در حوزه تنظیم بازار هم برای جلوگیری از گرانی کالا اقداماتی نظیر گشت‌های نظارتی در استان انجام گرفته و تقویت خواهد شد.
سردار محمد کاظم تقوی فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی در ادامه این جلسه با اشاره به اغتشاش‌های اخیر خاطرنشان کرد: با حمایت همه جانبه نهادهای متولی در حوزه امنیت شرایط را در مشهد به گونه‌ای فراهم کردیم که دشمن بیشترین ضربه را متحمل شد و کم ترین خسارت را شاهد بودیم.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۲۳۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

بازدید امروز ۴۱۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۷۹ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۸۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۵۶۵۲۸ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۷ نفر
آماربازدیدکنندگان