سرپرست فرمانداری قوچان
   عباس رضازاده مقدم

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۴/۰۸

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی:

۳۷ واحد تولیدی جدید در خراسان رضوی مجوز فعالیت گرفت

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: ۳۷ واحد تولیدی جدید این استان در نشست کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک مجوز استقرار و صدور پروانه بهره‌برداری دریافت کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان اظهار کرد: در این نشست مشکلات ۵۸ واحد تولیدی در حال سرمایه‌گذاری استان مورد رسیدگی قرار گرفت که پس از بررسی لازم با استقرار و دریافت پروانه بهره‌برداری ۳۷ واحد موافقت شد.

وی ادامه داد: در این نشست ۱۱ پرونده مربوط به واحدهای تولیدی به دلیل نیاز به کار کارشناسی بیشتر و عدم مطابقت با ضوابط کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک از دستور کار خارج و پرونده‌هایی که نیاز به کارشناسی داشت به جلسات بعدی موکول گردید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: همچنین در این نشست با ۱۰ پرونده به دلایل مسائل زیست محیطی و مشکلات بعدی مخالفت شد.

براساس ماده ۱۱ قانون هوای پاک، هرگونه احداث، توسعه، تغییر خط تولید واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی مستلزم رعایت مقررات ابلاغی از سوی سازمان حفاظت محیط زیست است و این سازمان موظف است حداکثر ظرف یک ماه به استعلام‌های درخواست جواز تاسیس و بهره‌برداری پاسخ دهد و در صورت عدم موافقت آن سازمان، دلایل آن را به استعلام کننده به صورت کتبی ارایه کند و عدم پاسخ در مدت یاد شده به منزله تایید است.
 

به نقل از خبرگزاری ایرنا


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۲۷۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

بازدید امروز ۸۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۱ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۸۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۴۹۱۶۷ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۶ نفر
آماربازدیدکنندگان