سرپرست فرمانداری قوچان
   عباس رضازاده مقدم

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۴/۰۷

استاندار خراسان رضوی در جلسه مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی شهرستان کاشمر:

باید وقت خود را وقف آبادانی استان کنیم

استاندار خراسان رضوی در جلسه مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی با محوریت شهرستان کاشمر گفت: تا آن جایی که توان داریم، باید وقت خود را وقف آبادانی استان کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، در جلسه مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی با محوریت شهرستان کاشمر که امروز در سالن شهید باهنر استانداری برگزار شد، علیرضا ‌رزم‌حسینی ضمن ابراز امیدواری از حضور نمایندگان تازه شهرستان در مجلس شورای اسلامی گفت: به آینده بسیار امیدوار هستم و باید در انتظار اتفاقات خوب و ایجاد امکانات تازه در شهرستان باشیم.
استاندار خراسان رضوی به این که میانگین  ۴۰ درصد تعهدات معین‌های اقتصادی در شهرستان به انجام رسیده است، اشاره کرد و افزود: موفقیت مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در گرو رشد فرهنگ دینی مردم و توجه به محتوای غنی آن در خصوص توانمندسازی در جامعه اسلامی است.
وی به روایات بزرگان دینی در تقبیح بیکاری پرداخت و تأکید کرد: رشد اقتصادی قرین دیانت ما است و تا آن جایی که می توانیم، باید وقت خود را وقف آبادنی استان کنیم.
رزم‌حسینی با بیان این که فعالیت‌های اقتصادی آثار خود را در دستگاه قضایی نشان می‌دهد، تصریح کرد: هر دوره رشد اقتصادی افزایش پیدا می‌کند، دستگاه قضایی فعالیت کمتری خواهد داشت و کار کمتر این دستگاه باید مایه خرسندی ما باشد.
استاندار خراسان رضوی به این که نمایندگان این دوره از مجلس شورای اسلامی رسالت سنگینی دارند، اشاره کرد و گفت: برخی نظامات اداری نامطلوب کشور به دولت‌ها ارتباطی ندارد.
وی بر این که ما با توزیع عادلانه ثروت موافقیم نه تساوی تأکید کرد و افزود: متأسفانه ۹۰ درصد از ۷۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی کشور تنها متعلق به ۱۰ درصد از اشخاص حقیقی و حقوقی است.
رزم‌حسینی به تأثیر رشد و توسعه اقتصادی بر فرهنگ مردم اشاره کرد و گفت: اگر در این مسیر توفیق پیدا کنیم، مردم اعتمادشان بیشتر خواهد شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۲۰۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

بازدید امروز ۷۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۸۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۴۹۱۵۴ نفر
تعداد کاربران مهمان ۲۹ نفر
آماربازدیدکنندگان